Kuivõrd puhtad peavad Teie detailid olema?

See küsimus võib tunduda lihtsana, kuid tegelikkuses on see üsna keeruline ning sellele on oluline anda vastus. Seetõttu esitame alati selle küsimuse.

Nii Teie, kui Teie tellijad kehtestavad ilmselt eritingimusi detailide puhtusele, mida toodate ja tarnite. Seetõttu lõime Anmasi ettevõttes isikliku labori täiustatud mikroskoobiga Zeiss, et kontrollida Teie detailide puhtust kasutades seejuures erinevaid puhastuslahendusi ja protsesse. Teisisõnu garanteerime, et teile määratud tööstusliku puhastuse lahendus vastab teie ja teie tellijate standardi nõuetele. 

Mõõtes hoolikalt ja teaduslikult teie detailide puhtust, aitame teil piirduda ka vajaliku ja piisava investeeringuga. Garanteerime, et teie tehtud investeeringud puhastuse osas, vastavad kindlasti teie vajadustele. Ei rohkem ega vähem.

Detailide puhtuse kontrollimine meie laboris on teenus, mida pakume tasuta, kui ostate meilt tervikliku lahenduse tööstuslikuks puhastamiseks. Ühtlasi pakume teenuseid oma laboris ja muudel eesmärkidel.

Võime tellida testid, mis on asitõenditeks teie olemasoleva puhastusprotsessi vastavuse kohta teie klientide nõudmistele. Näiteks, auto-, kosmose-, tuuleenergia- ja meditsiinitööstuses. Meie labor ja selles läbiviidavad katsed vastavad standardite VDA 19.1 ja ISO 16232 nõuetele.


Protsess meie laboris koosneb neljast etapist:

1. Detaili puhastamine enne osakeste eraldamist

2. Gravimeetriline analüüs. Tänu meie kaasaegsetele ja täpsetele kaaludele, kaalume enne ja pärast puhastusprotsessi puhastussüsteemi filtrit, et määrata kindlaks osakeste hulka.

3. Valgusoptiline analüüs. Uurime osakeste suurust oma tipptasemel mikroskoobis Zeiss.

4. Aruandlus. Valmistame ette aruande, milles on kõik olulised analüüsitulemused, sealhulgas osakeste suurus ja hulk.


Mis on lõpptulemus?

See pole vaid kvaliteetne pesu, kuid ka ISO 16232 standardi kohaselt kinnitatud analüüsitulemused. Vaadake selle puhtusearuande näidet siit. по ссылке.

See tähendab, et saate oma klientidele usaldusväärselt kinnitada, et nende detailide puhtus vastab nõuetele.

Rohkem võimalusi ärilaiendamiseks, uuteks klientideks, müügikasvudeks. Kõike seda aitab saavutada Anmasi.