Survepesurid

Sellesse kategooriasse kuuluvad meie eest- ja pealtlaetavad survepesurid, mida tänapäeval kasutatakse laialdaselt tööstuses mitmesugustel kasutusaladel. Kui vajate konveieriga survepesurit, leiate selle konveierpesurite kategooriast. Siit leiate meie konveier- ja trummelpesurite valiku. 

Eest- ja pealtlaetavad survepesurid kujutavad endast ühekambrilist pesusüsteemi, kuhu mahuvad detailid roostevabast terasest platvormile või korvi, mille järel sulgub kaas ja algab pesemisprotsess. Detailide puhastamine Anmasi survepesumasinates toimub kahel erineval viisil:

  • pealtlaetava osaga masinad on varustatud fikseeritud düüspihustisüsteemiga, milles korv pöörleb pesemise ajal reduktori abil ning meie ainulaadse lameda joa ja täpppihusti süsteemi abil toimub detailide puhastamine.
  • eestlaetava osaga masinad on varustatud pöörlevate düüsidega, mis on paigaldatud kambri üles ja alla. Need puhastavad detaile, mis paiknevad kambri keskel platvormil.

Sõltumata sellest, milline ülaltoodust pesusüsteemist teile vajalik on, garanteerime, et meie puhastussüsteemid saavutavad parimaid tulemusi. Lisaks sellele pakuvad meie nii eest- kui pealtlaetavad masinad pesu, loputust ja kuivatust vastavalt kasutusvaldkonnale.

See, millist tüüpi masin just teile vajalik on (pealt- või eestlaadimisega), tehakse kindlaks teie vajadustest lähtuvalt ning see sõltub puhastatavate detailide suurusest ja sellest, mil moel soovite seadet tootmises kasutada. Seda pesemissüsteemi tüüpi kasutatakse põhiliselt õlide, määrdeainete ja lubrikantide eemaldamiseks detailidelt, mis on kasutusel tootmises või teeninduses. See universaalne pesemissüsteem sobib väga hästi suurte detailide puhastamiseks ja paljudes kasutusalades.